Araç Kiralama Sözleşmesi

                        ÖZGÜR RENT A CAR OTO KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

LİMAN MAH. 32. CADDE NO:3 MOONLİGHT APT. D:1 KONYAALTI ANTALYA

TLF:0543 291 22 23 – 0544 445 07  07


                         ARACI EVRAK VE TÜM TEÇHİZATI İLE BİRİKTE EKSİKSİZ VE                                                         HASARSIZ BİR ŞEKİLDE TESLİM ALDIM

 

1)Araç kira anlaşması üzerinde isimleri yazılı şahıslardan başka şahıslara aracı kullandırarak hasara sebep olduysam,araç benimVeya kira sözleşmesi üzerinde isimleri yazılı olan şahıslardan herhangi birinin sevk ve idaresinde iken kaza olup araçta hasar meydana gelmiş  ise Trafik kaza zaptına göre aslı tam kusurlu ve kaza raporunda alkollüysem aracın tüm hasar bedellerini,hasarın giderilip aracın sefere hazır olacağı güne kadar geçecek iş günü kaybını peşin olarak ödemeyi kabul ve beyan ederim.

2)Kusur oranım sıfır olsa bile sigorta şirketlerinin aracın seferden aksaması durumunda iş kaybını ödemediğini biliyor ve ödemeyi kabul ve taahhüt ederim.

3)Kira sözleşmesinde yazılı bulunan kira ödemelerimi ve diğer tarafımdan ödenmesi gereken tüm ödemeleri sözleşme tarihi itibari ileÖdemelerimi geciktirdiğim takdirde yazılı tutarın aylık %5  temerrüt faizi  ile  birlikte  ödeyeceğimi biliyor ve ödemeyi kabul ediyorum.

4)Kullanım hatalarından dolayı araçta oluşacak hasar ve arızaların masraflarının bana ait olduğunu biliyor ve kabul ederim. (şanzıman,motor,defransiyel,vb

5)Trafik cezaları, aracın trafikten alıkonması ve aracın çekilmesi gibi durumlarda masrafların bana ait olduğunu biliyor ve ödemeyi kabul ederim.

6)Her türlü tarafımdan yapılması gereken ödemeleri kredi kartlarımdan mail order kanalı ile tahsil edilmesini kabul ve taahhüt ederim, sözleşmeye attığım imzayı mail ordere atılmış gibi kabul ederim.

7)Araç ile kaza yaptığım takdirde araçta oluşacak hasar nedeniyle araç değerinin  %30’una kadar oluşacak değer kaybının tarafımdan ödenmesi gerektiğini biliyor ödemeyi kabul ve taahhüt ediyorum.

8)Aracın kaza yapması halinde eğer kusur bende ise aracın tamir ve onarımı için gereken bütün masrafın tarafımdan karşılanacağını biliyor,ödemeyi taahhüt ederim.

9)Aracın iç ve dışını kontrol ettim, herhangi bir hasarın olmadığı ve içinde herhangi bir eşya ve maddenin olmadığını tespit ettim.aracın içinde bulunacak tüm yasadışı maddelerin bana ait olduğunu beyan ederim.

YUKARIDA TÜM MADDELERİ OKUYUP GEREKLİ KONTROLLERİ YAPARAK KABUL ETTİM.TARAFIMDAN YAPILMASI GEREKEN TÜM ÖDEMELERİ YAPMAYI TAAHHÜT EDERİM.AKSİ TAKDİRDE                                                   MAHKEMELERİ VE İCRA DAİRELERİ YETKİLİ KILINIP ADLİ TEBLİGATA SALİH ADRESLERİN OLDUĞUNU KABUL VE TÜM SALİHİYETİNİ ŞİMDİDEN KABUL EDERİM.

NOT:KİRAYA VEREN,ARACIN  ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA  ZARAR VEREN KAZAYA KARIŞMASI HALİNDE DOĞACAK HUKİKİ SORUMLULUK ARAÇ MALİKİ OLARAK HER ARAÇ İÇİN AKDEDİLMİŞ İHTİYARİ VE MALİ MESULİYET SİGORTASI TEMİNAT HADLERİ İÇİNDE KALMAK KAYDIYLA  SİGORTA ŞİRKETİNDEN ALDIĞI MİKTAR KADAR İLE SORUMLUDUR.BU HADLERİN ÜZERİNDE KALAN HUKİKİ SORUMLULUK KİRACIYA AİTTİR.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.